Bratislavská Mestská Basketbalová Liga
8.ročník - sezóna 2017/2018
Základná časť -

týždeňskdomácihostiaskóredeňmiestočasrozhodcovia...
41. týždeň
10.10. - 14.10.
FF UKBK Klokani0:20 štvrtokÁtriaky20:30 (20:15)Dujava / Stopka>>
Šamorínvoľno    
42. týždeň
17.10. - 21.10.
DubčekHK Filozof73:48 štvrtokMajerníkova20:15 (20:00)Dujava / Kuzmiak D>>
43. týždeň
24.10. - 28.10.
HK FilozofŠamorín59:56 stredaDomkárska19:10 (19:00)Černický / Hummler>>
BK KlokaniDubček47:79 piatokZŠ Ivanka19:30 (19:20)Hančík / Minda>>
FF UKvoľno    
45. týždeň
07.11. - 11.11.
ŠamorínFF UK66:77 utorokŠamorín19:30 (19:10)Pešta / Hummler>>
Dubčekvoľno    
46. týždeň
14.11. - 18.11.
DubčekŠamorín66:46 štvrtokMajerníkova18:15 (18:00)Černický / Guzikiewicz>>
48. týždeň
28.11. - 02.12.
FF UKHK Filozof52:47 štvrtokÁtriaky20:30 (20:15)Kuzmiak D / Hummler>>
49. týždeň
05.12. - 09.12.
ŠamorínBK Klokani81:46 utorokŠamorín19:30 (19:10)Kuzmiak / Struhár>>
DubčekFF UK76:36 štvrtokMajerníkova20:00 (19:45)Višniarová / Zajačik>>
HK Filozofvoľno    
50. týždeň
12.12. - 16.12.
HK FilozofDubček49:50 stredaDomkárska19:10 (19:00)Černický / Hummler>>
Šamorínvoľno    
51. týždeň
19.12. - 23.12.
ŠamorínHK Filozof0:20 utorokŠamorín19:30 (19:10)>>
DubčekBK Klokani96:55 štvrtokMajerníkova19:00 (18:40)Guzikiewicz / Hummler>>
FF UKvoľno    
2. týždeň
09.01. - 13.01.
FF UKŠamorín79:49 štvrtokÁtriaky20:30 (20:15)Kuzmiak / Guzikiewicz>>
BK KlokaniHK Filozof56:66 piatokZŠ Ivanka pri Dunaji19:40 (19:20)Zajačik / Struhár>>
Dubčekvoľno    
3. týždeň
16.01. - 20.01.
HK FilozofBK Klokani59:44 stredaDomkárska19:10 (19:00)Hančík / Minda>>
4. týždeň
23.01. - 27.01.
HK FilozofFF UK57:60 stredaDomkárska19:10 (19:00)Černický / Hummler>>
BK Klokanivoľno    
5. týždeň
30.01. - 03.02.
ŠamorínDubček36:55 utorokŠamorín19:30 (19:10)Stopka / Hummler>>
BK KlokaniFF UK38:49 piatokZŠ Ivanka pri Dunaji19:40 (19:20)Hančík / Minda>>
6. týždeň
06.02. - 10.02.
FF UKDubček85:71 štvrtokÁtriaky20:30 (20:15)Stopka / Višniarová>>
BK KlokaniŠamorín20:0 piatokZŠ Ivanka pri Dunaji19:40 (19:20)>>
HK Filozofvoľno    
7. týždeň
13.02. - 17.02.
HK FilozofDubček31:62 stredaDomkárska19:10 (19:00)Černický / Kuzmiak D>>
Šamorínvoľno    
9. týždeň
27.02. - 03.03.
HK FilozofŠamorín20:0 stredaDomkárska19:10 (19:00)>>
FF UKvoľno    
10. týždeň
06.03. - 10.03.
BK KlokaniFF UK47:67 piatokZŠ Ivanka pri Dunaji19:40 (19:20)Hančík / Minda>>
11. týždeň
13.03. - 17.03.
ŠamorínFF UK0:20 utorokŠamorín19:30 (19:10)>>
HK FilozofBK Klokani80:40 stredaDomkárska19:10 (19:00)Černický / Hummler>>
Dubčekvoľno    
13. týždeň
27.03. - 31.03.
FF UKHK Filozof20:0 štvrtokÁtriaky20:30 (20:15)>>
BK Klokanivoľno    
14. týždeň
03.04. - 07.04.
DubčekFF UK82:48 štvrtokMajerníkova20:00 (19:40)Kuzmiak / Višniarová>>
BK KlokaniŠamorín20:0 piatokZŠ Ivanka pri Dunaji19:40 (19:20)Zajačik / Malčeková>>
HK Filozofvoľno    
16. týždeň
17.04. - 21.04.
BK KlokaniDubček38:84 piatokZŠ Ivanka pri Dunaji19:40 (19:20)Hančík / Minda>>
21. týždeň
22.05. - 26.05.
DubčekŠamorín85:63 štvrtokMajerníkova19:45 (19:30)Hančík / Guzikiewicz>>

Legenda:
preložený zápas
odložený zápas
chýba výsledok alebo zápis zo zápasu
anulovaný zápas
víťazný tím

Ako na to?

chcem nahlásiť výsledok
chcem poslať zápis
chcem preložiť zápas
chcem doplniť súpisku
chcem poslať podnet
chcem sa informovať



TRESTY:

MUŽI - konečné poradie:

1.Pezinský výber
2.KP Multichuys
3.Regent'94
4.Consultare
5.PIMPS
6.BANVUR
7.Malacky
8.STU BA
9.BK AM
10.VŠK FEI
11.HK Filozof
12.Klokani
13.REAL

ŽENY:

1.Dubček 11123b
2.FF UK 9320b
3.HK Filozof 6618b
4.BK Klokani 3915b
5.Šamorín 11112b

Prehľad TCH a DCH celkom:

MUŽI-hráči:
Kurilla T. (REAL)1 DCH
Novotný M. (REAL)1 DCH
Dubovský R. (BANVUR)2 TCH
Hojer R. (BANVUR)2 TCH
Škoda B. (Malacky)2 TCH
Mlynek M. (Pezinok)2 TCH
Kral M. (PIMPS)2 TCH
Valenta D. (REAL)2 TCH
Kurilla T. (REAL)2 TCH
Lulley M. (BK AM)1 TCH
Nerád M. (Consultare)1 TCH
Prokopčák L. (Consultare)1 TCH
Kuzmiak D. (HK Filozof)1 TCH
Casamassima R. (HK Filozof)1 TCH
Nagy J. (Klokani)1 TCH
Ivan P. (Klokani)1 TCH
Ciho J. (KP Multichuys)1 TCH
Pešek J. (KP Multichuys)1 TCH
Boledovič P. (KP Multichuys)1 TCH
Halás O. (KP Multichuys)1 TCH
Varinský P. (Malacky)1 TCH
Zetocha R. (Malacky)1 TCH
Pištelák D. (Malacky)1 TCH
Pulman R. (Pezinok)1 TCH
Topoli M. (PIMPS)1 TCH
Neubauer P. (PIMPS)1 TCH
Verdun M. (REAL)1 TCH
Ostatník L. (REAL)1 TCH
Novotný M. (REAL)1 TCH
Ondruš B. (Regent)1 TCH
Ivan R. (Regent)1 TCH
Gregor M. (Regent)1 TCH
Križan R. (STU BA)1 TCH
MUŽI-lavička:
Consultare (lavička)2 TCH
BANVUR (lavička)1 TCH
REAL (lavička)1 TCH
Regent (lavička)1 TCH
ŽENY-hráčky:
ŽENY-lavička: