Bratislavská Mestská Basketbalová Liga
8.ročník - sezóna 2017/2018
Základná časť -

týždeňskdomácihostiaskóredeňmiestočasrozhodcovia...
41. týždeň
10.10. - 14.10.
AVŠK FEIBANVUR71:56 pondelokIlkovičova20:30 (20:10)Čeppan / Stopka>>
BKlokaniConsultare37:73 utorokZŠ Ivanka19:30 (19:20)Hančík / Minda>>
ABK AMMalacky54:61 štvrtokOstredky19:00 (18:50)Suja / Černický>>
42. týždeň
17.10. - 21.10.
BPezinokKlokani136:40 pondelokSOU Pezinok19:45 (19:30)Višniarová / Čeppan / Hančík>>
APIMPSVŠK FEI78:64 utorokOstredky19:30 (19:20)Dujava / Suja>>
AHK FilozofBK AM0:20 piatokÁtriaky19:20 (19:00)Hančík / Višniarová>>
AMalackyKP Multichuys54:72 piatokŠH Malina19:30 (19:20)Kuzmiak / Černický>>
BRegentSTU BA57:62 piatokDK Lúky20:15 (20:00)Fontányi / Stopka>>
43. týždeň
24.10. - 28.10.
BPezinokSTU BA116:36 pondelokSOU Pezinok19:45 (19:30)Donovalová / Višniarová / Čeppan>>
AVŠK FEIBK AM55:61 pondelokIlkovičova20:30 (20:10)Šramko / Stopka>>
APIMPSHK Filozof20:0 utorokOstredky19:30 (19:20)Dujava / Pešta>>
BKlokaniREAL20:0 utorokZŠ Ivanka19:30 (19:20)Struhár / Zajačik>>
ABANVURKP Multichuys44:63 utorokDK Lúky20:30 (20:15)Suja / Kuzmiak>>
BConsultareRegent50:60 stredaOstredky19:40 (19:20)Hančík / Kuzmiak D>>
44. týždeň
31.10. - 04.11.
ABK AMPIMPS72:87 štvrtokOstredky19:00 (18:50)Hančík / Suja>>
BREALPezinok52:87 štvrtokZŠ Železničná20:45 (20:30)Pešta / Kuzmiak D>>
AHK FilozofVŠK FEI67:64 piatokÁtriaky19:20 (19:00)Černický / Višniarová>>
BSTU BAKlokani63:61 piatokIlkovičova20:00 (19:50)Donovalová / Čeppan / Stopka>>
45. týždeň
07.11. - 11.11.
AVŠK FEIMalacky70:66 pondelokIlkovičova20:30 (20:10)Višniarová / Čeppan / Stopka>>
APIMPSKP Multichuys80:85 utorokOstredky19:30 (19:20)Hančík / Dujava>>
ABANVURBK AM56:48 utorokDK Lúky20:30 (20:15)Suja / Fontányi>>
BREALConsultare40:67 štvrtokZŠ Železničná20:45 (20:30)Suja / Tučániová>>
AHK FilozofKP Multichuys60:98 piatokÁtriaky19:20 (19:00)Hančík / Kuzmiak>>
BRegentPezinok66:62 piatokDK Lúky20:15 (20:00)Šramko / Černický>>
46. týždeň
14.11. - 18.11.
BPezinokConsultare94:53 pondelokSOU Pezinok19:45 (19:30)Hančík / Višniarová / Struhár>>
APIMPSBANVUR82:66 utorokOstredky19:30 (19:20)Dujava / Čeppan>>
BRegentREAL90:52 piatokDK Lúky20:15 (20:00)Kuzmiak / Fontányi>>
47. týždeň
21.11. - 25.11.
AHK FilozofBANVUR59:86 piatokÁtriaky19:20 (19:00)Hančík / Minda>>
AKP MultichuysVŠK FEI88:47 piatokŠturák19:30 (19:10)Čeppan / Dujava>>
BSTU BAConsultare55:72 piatokIlkovičova20:00 (19:50)Fontányi / Pešta>>
BRegentKlokani102:43 piatokDK Lúky20:15 (20:00)Kuzmiak / Noskovič>>
48. týždeň
28.11. - 02.12.
ABANVURVŠK FEI46:54 utorokDK Lúky20:30 (20:15)Dujava / Kuzmiak D>>
AMalackyBK AM87:58 piatokŠH Malina19:30 (19:20)Hančík / Minda>>
AKP MultichuysHK Filozof106:53 piatokŠturák19:30 (19:10)Šramko / Stopka>>
BSTU BARegent51:76 piatokIlkovičova20:00 (19:50)Fontányi / Višniarová / Struhár>>
49. týždeň
05.12. - 09.12.
AVŠK FEIPIMPS52:55 pondelokIlkovičova20:30 (20:10)Fontányi / Višniarová / Pešta>>
BKlokaniPezinok45:109 utorokZŠ Ivanka19:30 (19:20)Hančík / Minda>>
ABK AMHK Filozof73:64 štvrtokOstredky19:00 (18:50)Suja / Struhár>>
BREALSTU BA60:54 štvrtokZŠ Železničná20:45 (20:30)Šramko / Dujava>>
AMalackyBANVUR70:74 piatokŠH Malina19:30 (19:20)Pešta / Stopka / Čeppan>>
50. týždeň
12.12. - 16.12.
AHK FilozofMalacky56:94 utorokÁtriaky20:00 (19:50)Dujava / Kuzmiak>>
ABK AMVŠK FEI66:67 štvrtokOstredky19:00 (18:50)Hančík / Minda
BREALKlokani61:41 štvrtokZŠ Železničná20:45 (20:30)Zajačik / Pešta>>
BSTU BAPezinok47:90 piatokIlkovičova20:00 (19:50)Fontányi / Višniarová / Čeppan>>
51. týždeň
19.12. - 23.12.
AVŠK FEIHK Filozof68:65 pondelokIlkovičova20:30 (20:10)Fontányi / Dujava / Stopka>>
BKlokaniSTU BA53:72 utorokZŠ Ivanka19:30 (19:20)Hančík / Minda>>
APIMPSBK AM86:51 utorokOstredky19:30 (19:20)Kuzmiak / Černický>>
ABANVURMalacky52:44 utorokDK Lúky20:30 (20:15)Kuzmiak D / Suja>>
2. týždeň
09.01. - 13.01.
BPezinokRegent77:57 pondelokSOU Pezinok20:45 (20:30)Donovalová / Čeppan / Stopka>>
AHK FilozofPIMPS77:68 utorokÁtriaky20:00 (19:50)Donovalová / Zajačik>>
ABK AMBANVUR51:56 štvrtokOstredky19:00 (18:50)Hančík / Dujava>>
AMalackyVŠK FEI63:55 piatokŠH Malina19:30 (19:20)Hančík / Minda>>
AKP MultichuysPIMPS79:65 piatokŠturák19:30 (19:10)Kuzmiak / Stopka>>
BRegentConsultare59:45 piatokDK Lúky20:15 (20:00)Šramko / Černický>>
3. týždeň
16.01. - 20.01.
ABANVURPIMPS71:67 utorokDK Lúky20:30 (20:15)Hančík / Stopka>>
BConsultarePezinok83:85 stredaOstredky19:40 (19:20)Kuzmiak / Pešta>>
ABK AMKP Multichuys72:89 štvrtokOstredky19:00 (18:50)Hančík / Struhár>>
BREALRegent45:64 štvrtokZŠ Železničná20:45 (20:30)Kuzmiak / Dujava>>
AMalackyHK Filozof63:75 piatokŠH Malina19:30 (19:20)Donovalová / Fontányi / Pešta>>
4. týždeň
23.01. - 27.01.
BConsultareKlokani100:40 pondelokOstredky20:30 (20:10)Suja / Kuzmiak>>
AVŠK FEIKP Multichuys63:81 pondelokIlkovičova20:30 (20:10)Višniarová / Fontányi / Čeppan>>
BKlokaniRegent56:67 utorokZŠ Ivanka19:30 (19:20)Hančík / Minda>>
APIMPSMalacky66:67 utorokOstredky19:30 (19:20)Zajačik / Suja>>
ABANVURHK Filozof84:71pputorokDK Lúky20:30 (20:15)Višniarová / Dujava>>
BConsultareSTU BA90:49 stredaOstredky19:40 (19:20)Hančík / Minda>>
AKP MultichuysMalacky100:60 piatokŠturák19:30 (19:10)Šramko / Pešta>>
BSTU BAREAL64:51 piatokIlkovičova20:00 (19:50)Višniarová / Stopka / Čeppan>>
5. týždeň
30.01. - 03.02.
dohrávky
AMalackyPIMPS76:63 pondelokŠH Malina19:30 (19:20)Kuzmiak / Višniarová / Stopka>>
BPezinokREAL20:0 pondelokSOU Pezinok19:45 (19:30)>>
AKP MultichuysBK AM108:55 stredaŠturák19:30 (19:10)Pešta / Šramko>>
BConsultareREAL79:66 stredaOstredky19:40 (19:20)Hančík / Višniarová>>
AKP MultichuysBANVUR20:0 piatokŠturák19:30 (19:10)>>

Legenda:
preložený zápas
odložený zápas
chýba výsledok alebo zápis zo zápasu
anulovaný zápas
víťazný tím

Ako na to?

chcem nahlásiť výsledok
chcem poslať zápis
chcem preložiť zápas
chcem doplniť súpisku
chcem poslať podnet
chcem sa informovať

Zápasy 50. týždeň:

MUŽI:
HK Filozof56
Malacky94
BK AM66
VŠK FEI67
REAL61
Klokani41
STU BA47
Pezinok90

ŽENY:
HK Filozof49
Dubček50

Štatistika hráči týždeň:

MUŽI:
body najviac v zápase
Uher T. (Malacky)22
Augustovič P. (Klokani)22
Pištelák D. (Malacky)22
Halahija P. (REAL)21
Galgoci M. (Pezinok)19

ŽENY:
body najviac v zápase
Oravcová A. (HK Filozof)18
Popročiová I. (HK Filozof)13
Pribulová A. (Dubček)12
Bertovič P. (Dubček)6
Štefaňáková J. (Dubček)6

TRESTY:

MUŽI - Skupina A (test):

1.Inter "Jun" 000b
2.Pezinok 000b
3.Consultare 000b
4.PIMPS 000b
5.STU BA 000b
6.BK AM 000b

MUŽI - Skupina B (test):

1.BANVUR 000b
2.KP Multichuys 000b
3.Regent 000b
4.Malacky 000b
5.VŠK FEI 000b
6.BK AM 000b

ŽENY:

1.Dubček 11123b
2.FF UK 9320b
3.HK Filozof 6618b
4.BK Klokani 3915b
5.Šamorín 11112b

Prehľad TCH a DCH celkom:

MUŽI-hráči:
Novotný M. (REAL)1 DCH
Kurilla T. (REAL)1 DCH
Dubovský R. (BANVUR)2 TCH
Hojer R. (BANVUR)2 TCH
Škoda B. (Malacky)2 TCH
Mlynek M. (Pezinok)2 TCH
Kral M. (PIMPS)2 TCH
Valenta D. (REAL)2 TCH
Kurilla T. (REAL)2 TCH
Lulley M. (BK AM)1 TCH
Prokopčák L. (Consultare)1 TCH
Nerád M. (Consultare)1 TCH
Casamassima R. (HK Filozof)1 TCH
Kuzmiak D. (HK Filozof)1 TCH
Nagy J. (Klokani)1 TCH
Ivan P. (Klokani)1 TCH
Pešek J. (KP Multichuys)1 TCH
Boledovič P. (KP Multichuys)1 TCH
Halás O. (KP Multichuys)1 TCH
Ciho J. (KP Multichuys)1 TCH
Varinský P. (Malacky)1 TCH
Zetocha R. (Malacky)1 TCH
Pištelák D. (Malacky)1 TCH
Pulman R. (Pezinok)1 TCH
Topoli M. (PIMPS)1 TCH
Neubauer P. (PIMPS)1 TCH
Ostatník L. (REAL)1 TCH
Novotný M. (REAL)1 TCH
Verdun M. (REAL)1 TCH
Gregor M. (Regent)1 TCH
Ondruš B. (Regent)1 TCH
Ivan R. (Regent)1 TCH
Križan R. (STU BA)1 TCH
MUŽI-lavička:
Consultare (lavička)2 TCH
BANVUR (lavička)1 TCH
REAL (lavička)1 TCH
Regent (lavička)1 TCH
ŽENY-hráčky:
ŽENY-lavička: