Bratislavská Mestská Basketbalová Liga
8.ročník - sezóna 2017/2018
Play-off -

týždeňskdomácihostiaskóredeňmiestočasrozhodcovia...
17. týždeň
24.04. - 28.04.
predkolo
play-off
P3MalackyVŠK FEI58:52 pondelokŠH Malina19:30 (19:20)Višniarová / Pešta>>
P2BANVURHK Filozof85:63 utorokDK Lúky20:45 (20:30)Fontányi / Kuzmiak>>
P1ConsultareKlokani91:59 stredaOstredky19:40 (19:20)Stopka / Čeppan>>
P4STU BABK AM20:0 piatokIlkovičova20:00 (19:50)Suja / Hadari>>
18. týždeň
01.05. - 05.05.
play-off
Q2PezinokMalacky90:53 utorokSOU Pezinok20:15 (20:00)Hančík / Fontányi / Čeppan>>
Q4PIMPSConsultare73:63 stredaOstredky20:00 (19:50)Šramko / Donovalová>>
Q1KP MultichuysSTU BA95:48 piatokŠturák19:30 (19:10)Suja / Višniarová>>
Q3RegentBANVUR72:59 piatokDK Lúky20:15 (20:00)Kuzmiak / Stopka>>
19. týždeň
08.05. - 12.05.
play-off
Q3BANVURRegent60:78 utorokDK Lúky20:45 (20:30)Suja / Dujava>>
Q4ConsultarePIMPS81:66 stredaOstredky19:40 (19:20)Šramko / Hančík>>
Q2MalackyPezinok46:82 piatokŠH Malina19:00 (18:50)Fontányi / Višniarová / Stopka>>
Q1STU BAKP Multichuys73:82pppiatokIlkovičova20:00 (19:50)Hančík / Donovalová>>
20. týždeň
15.05. - 19.05.
play-off
Q4PIMPSConsultare46:63 stredaOstredky19:40 (19:30)Šramko / Višniarová>>
21. týždeň
22.05. - 26.05.
final-four
S1KP MultichuysConsultare57:39 piatokDomkárska18:00 (17:00)Hančík / Fontányi / Višniarová>>
S2PezinokRegent90:70 piatokDomkárska20:00 (17:00)Donovalová / Šramko / Stopka>>
F3RegentConsultare72:58 nedeľaDomkárska13:00 (12:00)Fontányi / Višniarová / Stopka>>
F1KP MultichuysPezinok77:86 nedeľaDomkárska15:15 (12:00)Donovalová / Hančík / Šramko>>

Legenda:
preložený zápas
odložený zápas
chýba výsledok alebo zápis zo zápasu
anulovaný zápas
víťazný tím

Ako na to?

chcem nahlásiť výsledok
chcem poslať zápis
chcem preložiť zápas
chcem doplniť súpisku
chcem poslať podnet
chcem sa informovať

Zápasy 50. týždeň:

MUŽI:
HK Filozof56
Malacky94
BK AM66
VŠK FEI67
REAL61
Klokani41
STU BA47
Pezinok90

ŽENY:
HK Filozof49
Dubček50

Štatistika hráči týždeň:

MUŽI:
body najviac v zápase
Augustovič P. (Klokani)22
Pištelák D. (Malacky)22
Uher T. (Malacky)22
Halahija P. (REAL)21
Galgoci M. (Pezinok)19

ŽENY:
body najviac v zápase
Oravcová A. (HK Filozof)18
Popročiová I. (HK Filozof)13
Pribulová A. (Dubček)12
Štefaňáková J. (Dubček)6
Miksádová K. (Dubček)6

TRESTY:

MUŽI - Skupina A (test):

1.Inter "Jun" 000b
2.Pezinok 000b
3.Consultare 000b
4.PIMPS 000b
5.STU BA 000b
6.BK AM 000b

MUŽI - Skupina B (test):

1.BANVUR 000b
2.KP Multichuys 000b
3.Regent 000b
4.Malacky 000b
5.VŠK FEI 000b
6.BK AM 000b

ŽENY:

1.Dubček 11123b
2.FF UK 9320b
3.HK Filozof 6618b
4.BK Klokani 3915b
5.Šamorín 11112b

Prehľad TCH a DCH celkom:

MUŽI-hráči:
Novotný M. (REAL)1 DCH
Kurilla T. (REAL)1 DCH
Dubovský R. (BANVUR)2 TCH
Hojer R. (BANVUR)2 TCH
Škoda B. (Malacky)2 TCH
Mlynek M. (Pezinok)2 TCH
Kral M. (PIMPS)2 TCH
Valenta D. (REAL)2 TCH
Kurilla T. (REAL)2 TCH
Lulley M. (BK AM)1 TCH
Prokopčák L. (Consultare)1 TCH
Nerád M. (Consultare)1 TCH
Casamassima R. (HK Filozof)1 TCH
Kuzmiak D. (HK Filozof)1 TCH
Nagy J. (Klokani)1 TCH
Ivan P. (Klokani)1 TCH
Pešek J. (KP Multichuys)1 TCH
Boledovič P. (KP Multichuys)1 TCH
Halás O. (KP Multichuys)1 TCH
Ciho J. (KP Multichuys)1 TCH
Varinský P. (Malacky)1 TCH
Zetocha R. (Malacky)1 TCH
Pištelák D. (Malacky)1 TCH
Pulman R. (Pezinok)1 TCH
Topoli M. (PIMPS)1 TCH
Neubauer P. (PIMPS)1 TCH
Ostatník L. (REAL)1 TCH
Novotný M. (REAL)1 TCH
Verdun M. (REAL)1 TCH
Gregor M. (Regent)1 TCH
Ondruš B. (Regent)1 TCH
Ivan R. (Regent)1 TCH
Križan R. (STU BA)1 TCH
MUŽI-lavička:
Consultare (lavička)2 TCH
BANVUR (lavička)1 TCH
REAL (lavička)1 TCH
Regent (lavička)1 TCH
ŽENY-hráčky:
ŽENY-lavička: