Bratislavská Mestská Basketbalová Liga
8.ročník - sezóna 2017/2018
Nadstavbová časť -

týždeňskdomácihostiaskóredeňmiestočasrozhodcovia...
6. týždeň
06.02. - 10.02.
DVŠK FEIREAL74:66 pondelokIlkovičova20:30 (20:10)Višniarová / Pešta / Tučániová>>
CBANVURConsultare39:59 utorokDK Lúky20:45 (20:30)Fontányi / Donovalová>>
DBK AMKlokani0:20 štvrtokOstredky19:00 (18:50)Kuzmiak / Donovalová>>
CKP MultichuysSTU BA85:39 piatokŠturák19:30 (19:10)Hančík / Černický>>
DHK Filozofvoľno    
7. týždeň
13.02. - 17.02.
DKlokaniVŠK FEI47:66 utorokZŠ Ivánka19:30 (19:20)Hančík / Minda>>
CBANVURRegent49:69 utorokDK Lúky20:45 (20:30)Fontányi / Stopka>>
CConsultareKP Multichuys58:81 stredaOstredky19:40 (19:20)Hančík / Minda>>
DREALHK Filozof60:64 štvrtokZŠ Železničná20:30 (20:10)Šramko / Pešta>>
DBK AMvoľno    
9. týždeň
27.02. - 03.03.
CBANVURPezinok75:86 utorokDK Lúky20:45 (20:30)Višniarová / Pešta>>
CPIMPSConsultare68:61 stredaOstredky20:00 (19:50)Suja / Černický>>
DBK AMREAL81:64 štvrtokOstredky19:00 (18:50)Kuzmiak / Tučániová>>
DHK FilozofKlokani103:58 piatokÁtriaky19:20 (19:00)Donovalová / Čeppan>>
CKP MultichuysRegent72:54 piatokŠturák19:30 (19:10)Šramko / Hadari>>
CMalackySTU BA49:51 piatokŠH Malina19:30 (19:20)Hančík / Minda>>
DVŠK FEIvoľno    
10. týždeň
06.03. - 10.03.
DKlokaniBK AM63:65 utorokZŠ Ivánka19:30 (19:20)Hančík / Minda>>
CConsultareMalacky77:61 stredaOstredky19:40 (19:20)Suja / Hadari>>
DREALVŠK FEI75:48 štvrtokZŠ Železničná20:30 (20:10)Šramko / Zajačik>>
CSTU BABANVUR58:63 piatokIlkovičova20:00 (19:50)Višniarová / Stopka / Pešta>>
CRegentPIMPS46:78 piatokDK Lúky20:15 (20:00)Kuzmiak / Fontányi>>
DHK Filozofvoľno    
11. týždeň
13.03. - 17.03.
CPezinokPIMPS95:72 pondelokSOU Pezinok19:45 (19:30)Hančík / Fontányi / Stopka>>
DVŠK FEIKlokani85:73 pondelokIlkovičova20:30 (20:10)Donovalová / Višniarová / Tučániová>>
CConsultareBANVUR76:53 stredaOstredky19:40 (19:20)Hančík / Šramko>>
DHK FilozofREAL70:73 štvrtokÁtriaky19:20 (19:00)Suja / Zajačik>>
CSTU BAKP Multichuys53:80 piatokIlkovičova20:00 (19:50)Pešta / Hadari / Čeppan>>
CRegentMalacky78:44 piatokDK Lúky20:15 (20:00)Šramko / Kuzmiak>>
DBK AMvoľno    
12. týždeň
20.03. - 24.03.
CPezinokMalacky107:45 pondelokSOU Pezinok19:45 (19:30)Hančík / Stopka / Fontányi>>
DKlokaniHK Filozof63:65 utorokZŠ Ivánka19:30 (19:20)Donovalová / Višniarová>>
CPIMPSSTU BA88:46 stredaOstredky21:00 (20:50)Šramko / Černický>>
DREALBK AM50:52 štvrtokZŠ Železničná20:30 (20:10)Kuzmiak / Tučániová>>
CMalackyPezinok64:101 piatokŠH Malina19:30 (19:20)Hančík / Minda>>
CKP MultichuysConsultare71:55 piatokŠturák19:30 (19:10)Šramko / Zajačik>>
CRegentBANVUR81:36 piatokDK Lúky20:15 (20:00)Fontányi / Hadari>>
DVŠK FEIvoľno    
13. týždeň
27.03. - 31.03.
CPezinokBANVUR87:65 pondelokSOU Pezinok19:45 (19:30)Hančík / Minda>>
CConsultarePIMPS60:76 stredaOstredky19:40 (19:20)Kuzmiak / Černický>>
CSTU BAMalacky55:58 piatokIlkovičova20:00 (19:50)Višniarová / Stopka / Pešta>>
CRegentKP Multichuys68:54 piatokDK Lúky20:15 (20:00)Šramko / Hadari>>
14. týždeň
03.04. - 07.04.
CBANVURSTU BA62:36 utorokDK Lúky20:45 (20:30)Zajačik / Hadari>>
CPIMPSRegent87:75 stredaOstredky21:00 (20:50)Šramko / Černický>>
CKP MultichuysPezinok97:90 piatokŠturák19:30 (19:10)Suja / Pešta>>
CMalackyConsultare42:70 piatokŠH Malina19:30 (19:20)Hančík / Minda>>
15. týždeň
10.04. - 14.04.
CPIMPSPezinok74:111 stredaOstredky21:00 (20:50)Stopka / Hadari>>
16. týždeň
17.04. - 21.04.
CMalackyRegent54:66 piatokŠH Malina19:30 (19:20)Šramko / Fontányi>>
CSTU BAPIMPS67:84 piatokIlkovičova20:00 (19:50)Donovalová / Višniarová / Pešta>>
17. týždeň
24.04. - 28.04.
CPezinokKP Multichuys0:20 pondelokSOU Pezinok19:45 (19:30)>>

Legenda:
preložený zápas
odložený zápas
chýba výsledok alebo zápis zo zápasu
anulovaný zápas
víťazný tím

Ako na to?

chcem nahlásiť výsledok
chcem poslať zápis
chcem preložiť zápas
chcem doplniť súpisku
chcem poslať podnet
chcem sa informovať



TRESTY:

MUŽI - konečné poradie:

1.Pezinský výber
2.KP Multichuys
3.Regent'94
4.Consultare
5.PIMPS
6.BANVUR
7.Malacky
8.STU BA
9.BK AM
10.VŠK FEI
11.HK Filozof
12.Klokani
13.REAL

ŽENY:

1.Dubček 11123b
2.FF UK 9320b
3.HK Filozof 6618b
4.BK Klokani 3915b
5.Šamorín 11112b

Prehľad TCH a DCH celkom:

MUŽI-hráči:
Kurilla T. (REAL)1 DCH
Novotný M. (REAL)1 DCH
Dubovský R. (BANVUR)2 TCH
Hojer R. (BANVUR)2 TCH
Škoda B. (Malacky)2 TCH
Mlynek M. (Pezinok)2 TCH
Kral M. (PIMPS)2 TCH
Valenta D. (REAL)2 TCH
Kurilla T. (REAL)2 TCH
Lulley M. (BK AM)1 TCH
Nerád M. (Consultare)1 TCH
Prokopčák L. (Consultare)1 TCH
Kuzmiak D. (HK Filozof)1 TCH
Casamassima R. (HK Filozof)1 TCH
Nagy J. (Klokani)1 TCH
Ivan P. (Klokani)1 TCH
Ciho J. (KP Multichuys)1 TCH
Pešek J. (KP Multichuys)1 TCH
Boledovič P. (KP Multichuys)1 TCH
Halás O. (KP Multichuys)1 TCH
Varinský P. (Malacky)1 TCH
Zetocha R. (Malacky)1 TCH
Pištelák D. (Malacky)1 TCH
Pulman R. (Pezinok)1 TCH
Topoli M. (PIMPS)1 TCH
Neubauer P. (PIMPS)1 TCH
Verdun M. (REAL)1 TCH
Ostatník L. (REAL)1 TCH
Novotný M. (REAL)1 TCH
Ondruš B. (Regent)1 TCH
Ivan R. (Regent)1 TCH
Gregor M. (Regent)1 TCH
Križan R. (STU BA)1 TCH
MUŽI-lavička:
Consultare (lavička)2 TCH
BANVUR (lavička)1 TCH
REAL (lavička)1 TCH
Regent (lavička)1 TCH
ŽENY-hráčky:
ŽENY-lavička: